Loading
شما اینجا هستید:
  • گروه آموزشی: کامپیوتر ( برنامه نویسی )
  • مدت: ۲۰ ساعت
  • شهریه: ۴۰۰,۰۰۰ تومان
  • موارد آموزشی: ++c

زبان برنامه نویسی C++ سالهاست به عنوان زبان پایه و Base سایر زبان های برنامه نویسی شناخته می شود ،

 از این روست که که به عنوان یکی از دروس پایه ی درس برنامه نویسی در همه مقاطع و دانشگاه ها مورد بحث قرار میگیرد.زبان برنامه‌نویسی ++C (سی پلاس پلاس) یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره سطح بالا است که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند، این زبان عمومی و دارای قابلیت زبان‌های سطح بالا و پایین به‌صورت هم‌زمان است و از انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا و برنامه‌نویسی جنریک پشتیبانی می کند. ++C به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند وکتابخانه استاندارد ++C شامل کتابخانه استاندارد C با یک سری تغییرات برای بهبود عملکرد است.

با توجه به اینکه در تمامی زبان های برنامه نویسی پیشرفته و محیط های توسعه آن ها از اصول شی گرایی استفاده شده است، آموزش های تخصصی و کاربردی در زمینه برنامه نویسی شی گرا می تواند در یادگیری و استفاده و همچنین تولید نرم افزار با استاندارد بالا اثر مطلوبی داشته باشد.
  • آن دسته از افرادی که دانشجو رشته نرم افزار و IT و سخت افزار می باشند و می خواهند جهت آمادگی بیشتر در درس برنامه نویسی به زبان C++ مسلط شوند.
  • آن دسته از افرادی که می خواهند وارد دنیای برنامه نویسی شوند و می خواهند با منطق برنامه نویسی آشنا شوند.
  • آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند مفاهیم شی گراء را در محیطی عملی و کاربردی فراگیری نمایند نیز از مخاطبین این دوره هستند.
  • آن دسته از دانشجویانی که دنبال توسیع و تدوین و یکپارچه سازی معلومات خود در رابطه با زبان شی گرای C++ هستند هم از مخاطبین این دوره هستند.

_

 سرفصل های ++c: 

طراحی و پیاده سازی الگوریتم ها

انواع متغیرها در زبان سی

توابع ورود و خروج اطلاعات در زبان

ساختارهای تکرار و تصمیم گیری در زبان C

توابع در زبانc

توانمند کردن فراگیر در به کار بردن اصول اساسی برنامه‌نویسی شیء‌گرا توسط زبان ++C.

مهارت در برنامه‌نویسی به زبان ++C
کاربرد اصول شیء‌گرایی در در برنامه نویسی به زبان ++

جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام این دوره، تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نظرات و دیدگاه ها

loading...
loading...

لطفا منتظر بمانید...