Loading
شما اینجا هستید:
  • گروه آموزشی: امور مالی و بازرگانی
  • مدت: ۳۰ ساعت
  • شهریه: ۴۲۰,۰۰۰ تومان
  • موارد آموزشی: اکسل

اکسل شامل صفحات گسترده‌ای است که اطلاعات آن به صورتعددی و حروفی تقسیم‌بندی، سازمان‌بندی و مرتب شده‌انداز اکسل علاوه بر سازماندهی داده‌ها، برای نگهداری و پردازشداده‌ها و رسم چارت (نمودار) نیز استفاده می‌شود.

اگرچه متخصصین ریاضی و حسابداری از برنامه‌های دیگریاستفاده می‌کنند و اکسل برای آن ها بسیار ضعیف است، اکسل بیشتر برای کارهای آماری،مالی و حسابداری عمومی و افراد عادی (کاربران خانگی) و برای ایجاد کاربرگ، سند،فاکتور، رسم نمودار و محسابات مالی و آماری و ریاضی از اکسل استفاده می‌شوددر واقع اکسل ماشین حسابی است با قابلیت‌های بالا.

امروزه در جامعه، حسابداری سنتی معنایی نخواهد داشت و استفاده از کامپیوتر در زمینه حسابداری یک ضرورت انکارناپذیر است. نرم افزار اکسل یکی از پرکاربردترین نرم افزارها در زمینه حسابداری است. در این دوره آموزش خواهید دید که چگونه می توان یک برنامه حسابداری کارآمد را برای شرکت های تولیدی، شرکت های حسابرسی، موسسات مالی و حسابداری و … نوشت.

بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

شرکت های تامین سرمایه

شرکت های سرمایه گذاری

شرکت های کارگزاری

شرکت های لیزینگ

مشاوران مالی و اقتصادی

کلیه دانشجویان رشته های مدیریت مالی و اقتصاد و حسابداری


_

در این دوره آموزش خواهید دید که چگونه می توان یک برنامه حسابداری کارآمد را برای شرکت های تولیدی، شرکت های حسابرسی، موسسات مالی و حسابداری و ... نوشت. همچنین مخاطبان در پایان این دوره آموزشی می توانند برنامه و نرم افزار گزارش گیری ورود و خروج پرسنل در سازمان و همچنین برنامه سیستم حقوق و دستمزد را طراحی نمایند.

جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام این دوره، تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نظرات و دیدگاه ها

loading...
loading...

لطفا منتظر بمانید...